Nar Çiçeği Otel Hakkımızda

Nar Çiçeği Otel Hoşgeldiniz

Şehrin Gürültülü Yaşamından Uzakta, Huzurlu, El Değmemiş Doğa İçinde Bir Tatil..

Adrasan Nar Çiçeği Otel , şehrin gürültülü yaşamından uzakta, huzurlu, el değmemiş doğa içinde bir tatil arayanların tercihleri arasında yer alan, şirin bir oteldir NAR ÇİÇEĞİ..

Eşsiz doğası ile yeşil ve mavinin iç içe geçtiği Adrasan otelleri arasında sakin ve huzurlu ortamını yansıtan Adrasan Nar Çiçeği Otel’ de kendinizi evinizde hissetmeniz için gereken her şey bulunmaktadır. Bir aile işletmesi olan otelimizde tatiliniz boyunca annenizin yemeklerini aratmayacak lezzetler tadacak, 60 yıllık dut ağacının altında yılın tüm yorgunluğunu atacaksınız. 3200 metrekarelik bahçemizde Adrasan’ ın sahip olduğu en büyük meyve vermeyen cinsi olan Dut Ağacının yanı sıra, otelimizin adını da aldığı nar ağaçları gölgesinde hamak keyfi yapabilir, portakal, mandalina ve muz ağaçları, akşam yemeklerinde ve mezelerimizde siz misafirlerimiz için yetiştirdiğimiz sebzelerimiz arasındadır.
Adrasan’ ın muhteşem doğasını ve güzelliklerini yaşayabilmek, sahilleri ve koyları gezebilmek için mutlaka tekne turlarına katılmanızı öneriyoruz. Ayrıca Adrasan'a yakın Sulu ada, Korsan koyu, Ceneviz koyu, Karaöz koyu, Papaz koyunda,  Yoga treatment, amatör ve profesyonel anlamda balık avı da mümkündür, gerek dalarak gerekse olta ile balık avı yapabileceğiniz birçok yer vardır. Dalış meraklıları için tekne turu ile Adrasan’ a yakın Üç adalar kıyıları tüplü dalış için popülerdir.  Görüldüğü üzere her türlü deniz aktivitesinin yapılabileceği Adrasan’ da yüzme, dalma, su altı ve su üstü sporları dışında yürüyüş, bisiklet turları, tırmanma, adrenalin severler için de yamaç paraşütü gibi aktivitelerde yapılabilir.

Kendinizi doğanın bir çok güzelliğini yaşarken, evinizdeymiş gibi rahat ve huzurlu hissetmek isteyecek siz misafirlerimizi Adrasan NAR ÇİÇEĞİ OTEL' e bekliyoruz.